Biz Kimiz?

HAN Kimya CDH ve Microgen; ile birlikte değerli müşterilerimizin güvenini artırmak için üstün kalite ve hizmet vermeye sürekli olarak devam edecektir.

HAN KİMYA CDH ve MİCROGEN tarafından üretilen 9000'den fazla ürünü pazarlamakta aynı zamanda laboratuvar sarf malzemeleri, cam malzemeler ve laboratuvar cihazları konularında hizmet sunmaktadır.Müşterilerimizin artan beklentilerini karşılamak için sürekli hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz.

HAN KİMYA&CDH İnovasyon ve Gelişmeler Şirket politikamızın bir parçası olarak müşterilerimizden aldığımız konsolidasyonlar ile taleplerimizi CDH&MICROGEN ileterek yeni ürün gereksinimlerini karşılamaktan memnuniyet duyuyoruz.

HAN KİMYA&CDH yüksek saflıkta geniş ürün yelpazesi için referans kabul edilmektedir. CDH ürünleri Biyo kimyasallar, Araştırma Kimyasalları, Laboratuvar Reaktifleri, HPLC / AAS / EL / KURU Çözücüler, Lekeler ve Göstergeler ve Susuz Kültür Besiyerleri'nin en iyi kombinasyonları olarak kabul edilmiştir. Analitik notlarımız IP, BP, USP ve EP notlarının spesifikasyonlarına uygundur. Susuz Kültür Besiyerlerimiz Uluslararası standartlara uygun olarak CE sertifikası ile Microgen markası altında üretilmektedir.

HAN KİMYA ISO 9001: 2008 sertifikalarına sahip CDH ürünlerini ithal etmekte ve siz değerli müşterilerimizin hizmetlerine sunmaktadır.